سفارش تبلیغ
صبا ویژن

تعویض شیشه درب فر

تعویض شیشه درب فر

 

 

 

 

تعویض و تعمیر شیشه فر و اجاق گاز در سراسر تهران تمامی برندها و مدل ها

 ما بـزرگترین تولید کننده و واردکننده شـیشه های درب فـر و اجاق گاز هستیم.

بـسته به خـواسته شما از شـیشه های ایرانی تولید شرکت ما

با قیمت 300 هزارتومان تا شیشه های ایتالیایی و آلمانی وراداتی یک تا دو میلیون تومان

را میتوانیم برای فر یا اجاق گازهای شما نصب کنیم.

        تمامی ساکنین تهران برای تعویض شــیشه درب فــر و اجــاق گــاز در محل خود

        با شـــــماره  4856 6670 021  تـــماس بـــگیرید.

تولیدی انواع شیشه های اجاق گاز و فر (قیمت تولیدی بدون واسطه) + نصب در محل تهران + ارسال به شهرستان

* در صورت موجود نبودن شیشه مد نظرتان برای شما آن را تولید میکنیم.نگران نباشید

– شیشه های اجاق گاز رومیزی و فردا (تمامی برندهای رومیزی و فردا)

– شیشه های فرتوکار

– شیشه های انواع فر و طرح 

– شیشه اجاق گازهای خاص و خارجی:

اجاق گاز بوش/اجاق گاز پیکسار/اجاق گاز تایسز/اجاق گاز تکنوهاوس/اجاق گاز گوفر/اجاق گاز ایندزیت/اجاق گاز سلن/اجاق گاز تریم/اجاق گاز هافنبرگ

– شیشه بخاری:

بخاری پلار ، بخاری مهیا گاز ، بخاری ارج ، بخاری توان گاز بخاری سوزان ،بخاری آزمایش ، بخاری مشهد دوام ، بخاری سنگر کار، بخاری ایران شرق ، هیتا شعله ، طوس افروز ، شارق طوس انرژی و …

– تعویض انواع شیشه اجاق گاز های مبله:

تاکنو، آلتون، پیلوت، اسنوا، تکسان، سینجر، تکنو ایتالیا،نوژن رزگار، ایمن گاز،تاکنو خم، لوفرا،گلین، گلبین،عالیستان، پادیسان و انواع درب رو اجاق گاز مبله

شیشه های اجاق گاز طرح فر اشکان، نوژن،اطلس جواهر و متفرقه ها

/فروش کلی و اعطای نمایندگی به تمامی شهرها

/شیشه های سکوریتی و مقاوم در برابر حرارت تولید می شوند با خیال راحت خرید کنید.

 

شیشه فر

تعویض و تعمیر شیشه فر و اجاق گاز در سراسر تهران تمامی برندها و مدل ها

 ما بـزرگترین تولید کننده و واردکننده شـیشه های درب فـر و اجاق گاز هستیم.

بـسته به خـواسته شما از شـیشه های ایرانی تولید شرکت ما

با قیمت 300 هزارتومان تا شیشه های ایتالیایی و آلمانی وراداتی یک تا دو میلیون تومان

را میتوانیم برای فر یا اجاق گازهای شما نصب کنیم.

        تمامی ساکنین تهران برای تعویض شــیشه درب فــر و اجــاق گــاز در محل خود

        با شـــــماره  4856 6670 021  تـــماس بـــگیرید.

 

  

انواع شیشه فر اسنوا

اجاق گازهای اسنوا با جدیدترین تکنولوژی روز اروپا تولید شده اند که خریدار را از خرید محصولات خارجی با قیمت بالاتر را بی نیاز میسازد. شیشه فر رومینا – شیشه فر اورانوس – شیشه فر والنتینو – شیشه فر آترینا  امکانات اجاق گاز بشرح زیر است : شعله جدید با بازدهی بالا و مصرف کم گاز به همراه طراحی جدید که مانع نفوذ مواد غذایی به داخل دستگاه میشود. شیرهای جدید که بلافاصله بعد از باز کردن شعله را روشن مینمایند و نیازی به نگهداشتن 10 الی 20 ثانیه برای روشن ماندن نیست (ترموکوبل صفر ثانیه)

شیشه فر اسنوا در تهران سیستم ایمنی جدید که بلافاصله بعد از سرریز غذا و وزش باد که منجر به خاموش شدن شعله میگردد گاز را قطع مینماید دارای شعله فر و گریل جداگانه دوطرفه که در بالا و پایین فر قرار گرفته اند. دو سیخ جوجه گردان با دو موتور بسیار قوی که توانایی چرخاندن مرغ با هر وزنی را داراست ساعت و تایمر دیجیتال که در شیشه فر اسنوا در تهران برخی مدلها توانایی خاموش کردن خودکار شعله که توسط استفاده کننده تنطیم میشود. دیواره های داخل فر ضد چربی(Self Clean) که قابلیت نظافت آسان را دارند.

شیشه فر اجاق گاز اسنوا در تهران

از سر کار رسیده‌اید خانه، باسرعت هرچه تمام‌تر یک پیاز را خرد کرده‌اید و داخل تابه ریخته‌اید تا شام را آماده کنید ولی هرچه سعی می‌کنید شعله‌ی گازتان روشن نمی‌شود. شیشه فر اجاق گاز اسنوا به‌احتمال زیاد دنیا همان لحظه بر سرتان آوار می‌شود و دوست دارید در کم‌ترین لحظه مشکل اجاق گاز را برطرف کنید و به ادامه‌ی آشپزی‌تان برسید.

شیشه فر اجاق گاز اسنوا بعضی از مشکلات مربوط به اجاق گاز به‌راحتی حل می‌شوند ولی برای برخی عیب یابی اجاق گاز باید از یک تعمیرکار حرفه‌ای کمک بگیرید. ما در این مقاله می‌خواهیم همه چیز در مورد تعمیر اجاق گاز را برایتان توضیح دهیم؛ از آموزش تعمیر اجاق گاز گرفته تا راه و چاه مراجعه به تعمیرکار ماهر. تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

قیمت شیشه فر توکار

خب برگردیم به اجاق گازتان که سرشب و قبل از آماده کردن شام ناگهان خراب شده بود و دیگر روشن نمی‌شد. شیشه فر توکار اینطور مواقع به‌جای زانوی غم بغل کردن و دنبال تعمیرکار گشتن می‌توانید به‌دنبال عیب یابی اجاق گاز باشید؛ خدا را چه دیدید شاید مشکل کوچکی وجود داشته باشد که خودتان بتوانید حلش کنید.

شیشه فر توکار ما درادامه می‌خواهیم بحث آموزش تعمیر اجاق گاز را دنبال کنیم. البته این روش‌ها تا جایی جواب می‌دهند که فقط ایرادهای سطحی و ساده وجود داشته باشد، وگرنه برای عیب یابی اجاق گاز و تعمیر تخصصی باید با شیشه فر توکار تعمیرکار متخصص و مطمئن تماس بگیرید. این شما و این مشکلات رایج در رابطه با تعمیر فر، اجاق گاز مبله، رومیزی، توکار و…

تعویض شیشه فر توکار در تهران

تعویض شیشه فر توکار  شیشه درب اجاق گاز فر دار به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی غذا را هنگام پخت بررسی کنید. گاهی متأسفانه اتفاقاتی پیش می‌آید و شیشه فر می‌شکند. تعویض شیشه فر اجاق گاز کاری آسان است که خودتان می‌توانید این کار را انجام دهید.

مراحل ذکر شده برای تعویض شیشه فر اجاق گاز بسته به مدل اجاق گاز شما ممکن است متفاوت باشد. اگر احساس کردید به تنهایی از عهده این کار بر نمی‌آیید بهتر است از متخصصان باتجربه کمک بگیرید تا از درستی روند کار مطمئن شوید. تعویض شیشه فر توکار  شیشه فر برای مقاومت در برابر درجه حرارت بالا طراحی شده است بنابراین نمی‌توانید آن را با شیشه معمولی جایگزین کنید. تعویض شیشه فر اجاق گاز از جمله کارهای تعمیراتی است که می‌تواند خطرناک باشد.

برای جلوگیری از هر گونه خطر و آسیب باید از ابزار و تجهیزات ایمنی مناسبی استفاده کنید که در این راهنما آن‌ها را نام بردیم. پیروی از دستورالعمل‌های ذکر شده به شما کمک می‌کند تا با رعایت نکات ایمنی، مراحل کار را به درستی انجام دهید.

تعویض شیشه درب فر اجاق گاز

رب فر را دوباره در جای خودش نصب کنید در آخرین مرحله از پروسه تعویض شیشه فر اجاق گاز درب فر را در جای خود قرار دهید و لولاهای درب فر را به سمت گیرنده‌های قسمت جلوی فریم فر برگردانید. درب را کاملاً باز کنید و پین‌های قفل لولا را در موقعیت قفل بچرخانید. درب فر را ببندید. مطلب پیشنهادی آموزش تعمیر ترموکوپل اجاق گاز در خانه چگونه از آسیب دیدن شیشه درب فر جلوگیری کنیم؟ هرگز به در فر خود ضربه نزنید. کوچک‌ترین ترک یا شکاف می‌تواند باعث شکستگی درب فر شود. هرگز درب فر خود را به هم نکوبید. هرگز درب اجاق گاز خود را قبل از این که مطمئن نشدید که قفسه‌های فر شما تا انتها داخل هستند نبندید. برای بستن قفسه‌های فر از در استفاده نکنید. فلز می‌تواند شیشه را خراش دهد و باعث شکستگی شود. هرگز با محصولات حاوی هیدروکسید سدیم درب فر را تمیز نکنید.

تعمیر شیشه فر در تهران

چه چیزی جالب تر از تماشای یک تکه نان در حال طلایی شدن و غذاهایی رنگارنگ که به تدریج پخته می شوند و تصویری لذت بخش را خلق می کنند. شیشه ی توستر و فر، این امکان را به شما می دهد تا بتوانید بدون باز کردن درب، نحوه گرم شدن و پخته شدن و وضعیت خوراکی های داخل فر یا توستر را نظارت کنید و در صورت لزوم تنظیمات را تغییر دهید تا گرم شدن به نحو مطلوب تری اتفاق بیفتد. شیشه توستر و فر، در عین حال که باید گرمای زیادی را تحمل کند، باید نمایی واضح از فضای داخل فر یا توستر نشان دهد. طبیعی است که تمامی انواع شیشه لزوما برای این کاربرد مناسب نیستند و در این رابطه نیاز به ایجاد ایمنی، ماندگاری و دوام است.

تعویض شیشه اجاق گاز طرح فر

لازم است بدانید که شیشه توستر و فر ممکن است بدون هیچ علائم و هشداری، ناگهان منفجر شده و خرده های شیشه به داخل غذا یا فضای آشپزخانه پراکنده شوند البته این امر به ندرت اتفاق می افتد، اما احتمال وقوع آن بعید نیست، به هر حال این مشکل انفجار، با نوع شیشه مورد استفاده در ساخت این دستگاه ها و کیفیت آن مرتبط است. در ادامه به بررسی شیشه توستر و فر خواهیم پرداخت و نکات ایمنی برای دوام هر چه بیشتر آن را یادآور خواهیم شد.

علت شکسته شدن شیشه فر

برای برخورداری از دکوراسیون بهینه منزلتان، پیوسته مواظب المان های شیشه ای باشید تا دچار شکستگی نشوند و اما اگر شیشه توستر و فر آشپزخانه تان دچار شکستگی شد، نگران نباشید! این شیشه را می توان تعویض کرد و آن را با المانی کاملا مناسب و با کیفیت جایگزین نمود، شیشه فر البته این تعویض چندان مشکل نیست، اما توصیه می کنیم از یک استادکار حرفه ای کمک بگیرید تا از انجام بهینه کار در کمترین زمان و دوام شیشه توستر و فر مطمئن شوید. به علاوه قبل از هر کار اطمینان حاصل کنید که کودکان و حیوانات خانگی از محل دور هستند و خودتان نیز دستکش به دست کنید و با استفاده از جاروبرقی، خرده های شکسته را جارو کنید. به هر حال چه خودتان بخواهید اقدام به تعویض شیشه توستر و فر نمایید و چه بخواهید از یک شخص حرفه ای کمک بگیرید.

تعویض شیشه درب فر اجاق گاز

لازم است ابتدا مارک و مدل توستر و فر را بررسی کنید تا بتوانید شیشه مناسبی را در این رابطه انتخاب کنید. همچنین درنظر داشته باشید که درب شیشه ای فر گاز معمولا دارای دو پنل شیشه ای داخلی و خارجی است، بنابراین اول تشخیص دهید که کدامیک شکسته شده و نیاز به تعویض دارد. پس از سفارش و برش شیشه توستر و فر موردنظرتان، برای تعویض لازم است که در بدو امر درب دستگاه را از جایش درآورید تا با راحتی و ایمنی بیشتری کار را به سرانجام برسانید. سپس باید پیچ و مهره داخلی درب که شیشه ها در آن جاساز می شوند را بازکنید.

تعویض شیشه بیرونی درب فر اجاق گاز

در این رابطه، درب را به صورت رو به پایین بر روی یک سطح مناسب کار قرار داده و با استفاده از یک پیچ گوشتی، پیچ های بالایی و کناره های درب را بازکنید. البته دقت کنید که کدام پیچ ها مربوط به کدام قسمت هستند تا پس از جداسازی، دوباره بتوانید آنها را در محل دقیقشان پیچ کنید و دچار اشتباه نشوید.  پس از اینکار به راحتی می توانید شیشه توستر و فر شکسته را از درب جداکرده و شیشه سالم و تمیز را به جای آن جایگزین کنید. و دوباره همه چیز را پیچ کرده و درب را به اجاق گاز متصل نمایید.

شیشه فر اجاق گاز تکنوگاز

اجاق یکی از مهم ترین لوازم خانگی در هر خانه است زندگی بدون این وسیله عیر ممکن است و برای زیبایی و کاری بیشتر از شیشه های سکوریت استفاده کردن که هم داخل فر دیده شود شیشه فر اجاق گاز تکنوگاز و برای لوکس کردن و زیبای بیشتر از شیشیه های اجاق گاز استفاده کرده اند و این مورد در بخی از موراد ابته بسیار کم این شیشه ها برای این برای مقابله با گرما شدید فر و همچننی برای ایمن کردن که در صورت شکسته شدن شیشه فر بصورت دانه های ریز تبدیل شود تا کار بر خطر بسیار کمتری داشته باشد